Насос Pedrollo 4SR4m/18-P

 
22-10-2015

2713Обладнати ефективну систему водопостачання заміського будинку зі свердловини не складе труднощів, якщо в якості головної складової використовувати насос Pedrollo 4SR4m/18-P Педролло. Агрегат відрізняється підвищеною надійністю і відмінними експлуатаційними характеристиками, що робить його вкрай затребуваним у вирішенні проблеми автоматичної подачі води. Спробуємо розібратися, в чому полягають головні переваги зазначеної моделі.Перше, чим порадує насос Pedrollo 4SR4m/18-P Педролло покупця - найвищою якістю матеріалів, які використані при його виробництві. Корпус, кожух, велика частина деталей і вузлів виготовлені з міцної нержавіючої сталі, здатної витримати колосальні навантаження і багаторічне вплив вологи. Робочі колеса і дифузори насоса Pedrollo 4SR4m/18-P Педролло створені з технополімера - зносостійкого матеріалу, який не боїться корозійних процесів.

Друга відмінна риса побутового приладу - продумана і довговічна конструкція. Основою обладнання став однофазний електродвигун потужністю 1,5 кВт, забезпечений тепловим захистом. Спеціальний механізм запобігає перевантаження мотора і його вихід з ладу через перегрів. Крім того, насос Pedrollo 4SR4m/18-P може похвалитися наявністю вбудованого зворотного клапана - спеціального елемента, який утримує накачану рідина в системі водопроводу при зупинці двигуна.

Насос Pedrollo 4SR4m/18-P Педролло приємно здивує покупця ще однією важливою особливістю - чудовими гідравлічними здібностями. Насос Pedrollo 4SR4m/18-P Педролло створює напір 120 м і забезпечує стрімке перекачування Рідини - 6 м. куб. на годину. Вражаюча продуктивність побутового приладу обумовлена ​​наявністю декількох робочих коліс, які при обертанні просувають воду по трубі з високою швидкістю. Пристрій підходить для будинків, де є постійна потреба у великій кількості рідини. Потрібно лише пам'ятати, що представлена ​​модель розрахована на свердловини діаметром понад 4 дюйма.

Насос Pedrollo 4SR4m/18-P Педролло поставляється в комплекті з коротким мережевим шнуром (1,5 м) і керівництвом по експлуатації. Щоб організувати автономну подачу допомогою агрегату, вам доведеться додатково придбати гідроакумулятор, водопогружной чотирьохжильний кабель для приєднання до джерела живлення, пульт QEM, необхідний для управління пристроєм і комплект автоматики для регулювання тиску.


Вы ищете новые популярные игры алавар, чтобы скрасить свой досуг? Вы их нашли! Только у нас самые крутые игры для любительниц Винкс. Скачивайте только отличные игры бесплатно. Тонны исключительно популярных игр всегда ожидают вас на нашем сайте. Скачать 101любимчик. Играем с щенятами бесплатно без регистрации и смс можно только здесь и сейчас! Вы можете не только играть онлайн на нашем сайте, но и скачать их себе на компьютер.

Понравилось? Нажимай на эти кнопки и приглашай подруг, будет весело !:)

0
1 звезда2 звезд3 звезд4 звезд5 звезд6 звезд7 звезд8 звезд9 звезд10 звезд (Еще не оценили)
Loading ... Loading ...

Понравилось? Поделись с подругами!

Ссылка (просто скопируй и вставь в дневник):

Имя:

E-mail: