Юридичний портал України: запитуйте онлайн – дамо відповідь миттєво!

 
10-05-2016

ikt6o30u7jmqpgw2a5zn1vxlysb4hecrdf89

Швидко отримати відповідь на турбуюче питання з юриспруденції, знайти кваліфікованого фахівця для консультації чи супроводу у сучасні часи можна і через мережу інтернет. Юридичний портал України «Protokol» саме і створений для того, щоб полегшити громадянам країни процес пошуку експерта з будь-якого напрямку правової діяльності та прискорити термін отримання відповіді на поставлене запитання.

«Протокол»: замовлення юридичної послуги через інтернет, обговорення, консультації, новини

На сторінках ресурсу за допомогою простої пошукової форми є можливість обрати для подальшої співпраці юриста-виконавця за такими крітеріями:

1.місцерозташування виконавця послуг (область, місто),

2.його рейтинг (формується завдяки відгукам клієнтів, які вже скористалися послугами),

3.вартість заявлених послуг (проставляється юристом з урахуванням тематики та рівня складності питань, на яких він спеціалізується).

Щоб потрапити на юридичний портал у якості споживача чи виконавця послуг, потрібно зареєструватися. Кожний із декількох сотен вже працюючих на сайті юристів вказав при створенні свого особистого кабінету ім'я, освіту, досвід та перелік тематик, в яких він вважає себе професіоналом. Консультанти також розміщують своє фото та вказують інші важливі відомості про себе, що допомагає клієнтам скоріше розшукати їх через пошук.

Український юридичний портал містить як систему безкоштового отримання відповіді (або декількох відповідей) на поставлене запитання, так і порядок надання платних послуг професійними виконавцями. В останньому випадку з обраним юристом підписується протокол замовлення, і оплата надходить на рахунок компетентного правознавця лише після отримання підтвердження з боку отримувача послуг. Якщо консультація або робота була виконана недостатньо якісно (за думкою клієнта), то гроші не перераховуються фахівцю, а повертаються замовнику послуг.

Актуальні статті-новини, цікаві судові рішення, розділ для дискусій з спірних питань, онлайн простір для звернень громадян – все це дуже корисно як для юристів-початківців та студентів відповідних спеціальностей вузів, які на порталі мають змогу придбати важливі практичні знання з усіх галузей права, так і для теоретиків-викладачів та тих законодавців, хто створює проекти державних документів і подає до них свої зауваження.

Вы ищете новые популярные игры алавар, чтобы скрасить свой досуг? Вы их нашли! Только у нас самые крутые игры для любительниц Винкс. Скачивайте только отличные игры бесплатно. Тонны исключительно популярных игр всегда ожидают вас на нашем сайте. Скачать 101любимчик. Играем с щенятами бесплатно без регистрации и смс можно только здесь и сейчас! Вы можете не только играть онлайн на нашем сайте, но и скачать их себе на компьютер.

Понравилось? Нажимай на эти кнопки и приглашай подруг, будет весело !:)

0
1 звезда2 звезд3 звезд4 звезд5 звезд6 звезд7 звезд8 звезд9 звезд10 звезд (Еще не оценили)
Loading ... Loading ...

Понравилось? Поделись с подругами!

Ссылка (просто скопируй и вставь в дневник):

Имя:

E-mail: