Насос Pedrollo 4SR4m/26-P

 
22-10-2015

2515Наявність водопроводу в житло багаторазово підвищує рівень комфорту його мешканців. Якщо в «висотках» подача води в квартиру спочатку налагоджена, то власникам приватних будинків доведеться самостійно організувати і ввести в експлуатацію систему водопостачання. У вирішенні даної проблеми вам на допомогу прийде насос Pedrollo 4SR4m/26-P Педролло - обладнання, яке тривалий час утримує першість на ринку. Які ж переваги приховує в собі представлена ​​модель?Першим ділом, власники зазначеного насоса Pedrollo 4SR4m/26-P Педролло відзначають його якісну збірку, надійні, зносостійкі комплектуючі. Тривалий термін служби побутового приладу обумовлений, насамперед, міцними матеріалами, з яких створені його деталі. Велика частина конструкційних елементів, включаючи корпус, вал, кожух і кріпильні частини, зроблені з першокласної неіржавіючої сталі, а колеса і дифузори - з технополімеа.

Друге, не менш важливе, перевага побутового приладу - висока ефективність. Насос Pedrollo 4SR4m/26-P Педролло призначений для 4-дюймових свердловин з великим запасом води. Агрегат подає накачану рідину на висоту 130-160 м, при цьому забезпечуючи її рух по системі зі швидкістю до 6 м³ на годину. Величезний робочий ресурс робить насос Pedrollo 4SR4m/26-P Педролло незамінним помічником у житлових будинках з множинними водозабірними точками.

Ще одна перевага побутового приладу - продумана і витривала конструкція. Насос Pedrollo 4SR4m/26-P отримав від виробника потужний (2,2 кВт), але економічний двигун, який до того ж забезпечений системою захисту від неприпустимих теплових навантажень. Мотор може похвалитися не тільки приголомшливою продуктивністю, але і безшумною роботою. Можна забути про неприємні звуках, які часто виходять від аналогічних агрегатів.

Наявність зворотного клапана - ще одна позитивна якість представленої моделі. Цей важливий конструкційний елемент утримує накачану рідина у водопроводі тоді, коли насос Pedrollo 4SR4m/26-P Педролло припиняє свою роботу.

Збираючись використовувати агрегат в системі автоматичної подачі води, вам потрібно подбати про додаткове обладнання. Разом з насосом вам доведеться купити гідроакумулятор на 150-500 л, автоматику і необхідні для монтажу комплектуючі, такі як: водопогружной кабель для підключення до мережі, міцний трос з нержавійки для фіксації пристрою, пульт управління QEM 300.


Вы ищете новые популярные игры алавар, чтобы скрасить свой досуг? Вы их нашли! Только у нас самые крутые игры для любительниц Винкс. Скачивайте только отличные игры бесплатно. Тонны исключительно популярных игр всегда ожидают вас на нашем сайте. Скачать 101любимчик. Играем с щенятами бесплатно без регистрации и смс можно только здесь и сейчас! Вы можете не только играть онлайн на нашем сайте, но и скачать их себе на компьютер.

Понравилось? Нажимай на эти кнопки и приглашай подруг, будет весело !:)

0
1 звезда2 звезд3 звезд4 звезд5 звезд6 звезд7 звезд8 звезд9 звезд10 звезд (Еще не оценили)
Loading ... Loading ...

Понравилось? Поделись с подругами!

Ссылка (просто скопируй и вставь в дневник):

Имя:

E-mail: