Насос Pedrollo 4SR4m/14-P

 
22-10-2015

2612Комфортне проживання сучасної людини обов'язково передбачає наявність системи водопостачання. Якщо ви є власником приватного будинку, де немає централізованого водопроводу - не біда! Насос Pedrollo 4SR4m/14-P Педролло допоможе організувати автономну лінію подачі води в житлове приміщення. Чому саме це обладнання заслуговує уваги? На це існує ціла низка причин.Перша з них - бездоганна якість побутового приладу. Відома італійська компанія розробляла техніку з урахуванням західноєвропейських стандартів і проводила жорсткий контроль виробу на кожному виробничому етапі, що дозволило повністю виключити шлюб. Насос Pedrollo 4SR4m/14-P Педролло і всі його робочі елементи створені з комбінації технополімера і нержавіючої сталі - матеріалів, які не бояться агресивного впливу води і не схильні корозійних процесів.

Друга ключова особливість побутового приладу - продумана конструкція. Насос Pedrollo 4SR4m/14-P функціонує на базі однофазного двигуна потужністю 1100 Вт Електромотор з конденсатором отримав надійну тепловий захист, яка оберігає «серце» системи від перегріву. Важлива перевага агрегату полягає в наявності зворотного клапана. Цей конструкційний елемент утримує водний потік у водопровідних трубах при відключенні двигуна.

Третя характерна риса побутового приладу зазначеної модифікації - відмінна продуктивність! Робочі колеса агрегату в процесі обертання утворюють відцентрову силу, за рахунок якої відбувається переміщення водного потоку зі швидкістю близько 6 м³ на годину. Завдяки такому значному ресурсу пристрій ідеально підходить для приватних будинків з постійною великою потребою у воді. Насос Pedrollo 4SR4m/14-P Педролло створює напір на висоту 35-92 м - обов'язково враховуйте цей момент при виборі.

Ще одна перевага агрегату - бездоганні експлуатаційні якості. Насос Pedrollo 4SR4m/14-P Педролло функціонує практично беззвучно і не потребує регулярного обслуговування. Крім того, насос Pedrollo 4SR4m/14-P Педролло легко і швидко монтується, варто тільки придбати додаткову оснастку: трос з нержавіючої сталі або нейлону для кріплення пристрою в свердловині, напірну трубу 10 Атм і водопогружной кабель потрібної довжини в заміну короткому кабелю живлення. Управління приладом відбувається з пульта QEM 150. Його немає в комплектації, тому доведеться вибрати пристрій окремо.


Вы ищете новые популярные игры алавар, чтобы скрасить свой досуг? Вы их нашли! Только у нас самые крутые игры для любительниц Винкс. Скачивайте только отличные игры бесплатно. Тонны исключительно популярных игр всегда ожидают вас на нашем сайте. Скачать 101любимчик. Играем с щенятами бесплатно без регистрации и смс можно только здесь и сейчас! Вы можете не только играть онлайн на нашем сайте, но и скачать их себе на компьютер.

Понравилось? Нажимай на эти кнопки и приглашай подруг, будет весело !:)

0
1 звезда2 звезд3 звезд4 звезд5 звезд6 звезд7 звезд8 звезд9 звезд10 звезд (Еще не оценили)
Loading ... Loading ...

Понравилось? Поделись с подругами!

Ссылка (просто скопируй и вставь в дневник):

Имя:

E-mail: